
Archief
Tallon Griekspoor niet weer naar hoofdtoernooi Australian Open
DOHA Tennisser Tallon Griekspoor doet volgende maand niet mee aan de Australian Open. De nummer 155 van de wereld moest in de tweede kwalificatieronde na een goede start zijn meerdere erkennen in de Australiër John-Patrick Smith. Het werd in Doha, waar het kwalificatietoernooi eenmalig plaatsvindt, 2-6 6-3 6-4 voor de mondiale nummer 315.
De 24-jarige Griekspoor plaatste zich vorig jaar in Melbourne voor de eerste keer in zijn loopbaan voor het hoofdtoernooi van een grandslamtoernooi. In de eerste ronde van de Australian Open verloor hij van de Amerikaan Taylor Fritz.
Eerder op de dag verzekerde Botic van de Zandschulp zich wel van een plek in de derde en laatste kwalificatieronde. Robin Haase neemt het dinsdag nog op tegen de Italiaan Gian Marco Moroni.
Het hoofdtoernooi van de Australian Open begint pas op 8 februari.