
Hardloper in hart en nieren
John Robberts, inwoner van Nieuw Vennep maar geboren in Limburg, is inmiddels niet meer de jongste, maar nog fit genoeg om een paar keer per week zijn hardloopschoenen aan te trekken.
Hardlopen doet hij eigenlijk ik al zijn leven lang, wat ooit is aangewakkerd door een oom van hem. Op jonge leeftijd elke zondagochtend joggen in het bos. Weer of geen weer de training ging altijd door. Door op jonge leeftijd te gaan lopen, is hardlopen een vaste gewoonte geworden in zijn dagelijks leven.
Het presteren is in de loop van de jaren vervangen door het genieten niet alleen van het lopen, maar ook van het moment zelf en van de omgeving. Hierdoor werkt hardlopen ontspannend en ervaart hij minder fysieke en mentale stress. Hardlopen moet vooral leuk zijn en moet geen verplichting worden door de lat elke keer hoger te leggen.
Naast dat hij zelf hardloopt geeft hij al vele jaren looptraining bij zijn bedrijf de Hardloop Academy. Hij doet niets liever dan anderen enthousiast te maken voor zijn passie. Het loopt erg goed bij de Hardloop Academy, vorig jaar is er een nieuwe groep gestart voor de beginnende hardloper en in 2022 is een Start2run in 2022 met 8 deelnemers van start gegaan. Hij heeft plannen om nog een loopgroep te starten op woensdag. Ook geinteresseerd? Neem dan contact op via de website www.dehardloopacademy.nl/